Wyświetlanie 1–60 z 103 wyników

Szatka i świeca do Chrztu Świętego

Świeca i szatka do chrztu są niezbędnymi elementami tej ważnej i podniosłej uroczystości. Świeca oznacza oświecenie przez Chrystusa. Ojciec chrzestny zapala świecę chrzcielną od paschalnej, jednocześnie wzywając rodziców do podtrzymywania światła wiary w życiu dziecka. Biała szatka nakładana przez matkę chrzestną to natomiast oznaka wewnętrznej przemiany, czystości, niewinności, rozpoczęcie nowego życia w wierze katolickiej.
Jaką świecę i szatkę do chrztu wybrać? Alternatywą dla zakupu pojedynczej gromnicy i białej szaty jest możliwość zakupu zestawu do chrztu. Zawarte w nich szatka i świeca stanowić będą wyjątkową pamiątkę.

Starannie przygotowane zestawy do chrztu doskonałe zarówno dla dziewczynek i chłopców. Ręcznie zdobiona świeca z kolorystycznie dobraną profitką oraz satynowa lub bawełniana biała szatka na chrzest.
Proponujemy szatki i świece do chrztu wyróżniające się niebanalną, delikatną i gustowną stylistyką. Na ich powierzchni wykonać możemy indywidualne nadruki i naklejenia, w efekcie otrzymując w pełni spersonalizowaną szatkę i świecę do chrztu z imieniem i datą. To wyjątkowe projekty, które oprócz wspaniałego prezentu, będą w przyszłości także doskonałą pamiątką. Dostępne w naszym asortymencie świece i szatki do chrztu to wysokiej jakości produkty, które pochodzą od renomowanego polskiego producenta. Białe szatki zawarte w zestawach do chrztu powstały z wysokogatunkowych materiałów, a ich kroje i wykończenia to subtelne zdobienia.
Jeżeli szukają Państwo szatek i świec do chrztu z imieniem i datą serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas zestawami, a w przypadku jakichkolwiek pytań czy niejasności prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Życzymy udanych zakupów.