Wyświetlanie wszystkich wyników: 40

Świeca na Chrzest Święty

Chrzest Święty to pierwszy sakrament w życiu człowieka, który symbolizuje oczyszczenie i otwarcie nowej drogi życia w chrześcijaństwie. Świeca chrzcielna to obok białej szatki jeden z najważniejszych elementów uroczystości przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego. Gromnica do chrztu według symboliki wiary katolickiej oznacza oświecenie przez Chrystusa i zostanie światłością wobec całego świata. Ojciec chrzestny zapala świecę chrzcielną od paschalnej, wzywając tym samym rodziców, by podtrzymywali światło wiary w życiu dziecka.

Świece do Chrztu Świętego w ofercie DecoProArt

W asortymencie naszego sklepu posiadamy obszerną i różnorodną ofertę akcesoriów niezbędnych podczas uroczystości przyjęcia sakramentu Chrztu Świętego. Oferujemy gromnice na chrzest dla dziewczynek i chłopców, wyróżniające się niebanalną i bardzo elegancką estetyką. Można je kupić pojedynczo lub w idealnie dopasowanych kompletach. W zależności od modelu świecy chrzcielnej w zestawach oferujemy także etui, by na długi czas zachować nieskazitelny wygląd.
Proponowane świece na chrzest zdobione są naklejkami z imieniem, datą i miejscowością. Świeczki do chrztu indywidualnie personalizowane stanowią wyjątkową pamiątkę na długie lata. Dla dopełnienia aranżacji gromnicy do chrztu każda posiada wyjątkowe delikatne i nienachalne zdobienia w postaci eleganckich rozet, kokardek lub cekinów. Poszczególne modele świec do chrztu posiadają dobrane kolorystycznie, gustowne, satynowe profitki.
Nasze gromnice na chrzest to wysokiej jakości produkty pochodzące od renomowanego polskiego producenta. Proponowane świeczki do chrztu nie dymią, nie kapią. Wybór świec na chrzest z naszego asortymentu to gwarancja wysokich walorów użytkowych i estetycznych.