O FIRMIE

DecoProArt to wyjątkowa firma, która z pasją stworzyła dla Państwa pełną uroku i elegancji kolekcję artykułów do chrztu i komunii. Zdajemy sobie sprawę, iż chrzest oraz komunia święta to szczególne chwile w życiu Twojego dziecka i całej waszej rodziny, dlatego wkładamy całe serce, aby sprostać waszym oczekiwaniom dbając o najdrobniejsze detale i szczegóły. Wszystkie nasze produkty są spersonalizowane oraz wykonane na indywidualne zamówienie. Oryginalne i subtelne wzory świec i szatek pozwolą poczuć się wszystkich uczestnikom ceremonii wyjątkowo i przyczynią się do  powstania pięknych wspomnień z jednego z najważniejszych dni w życiu.

Inspiruje nas piękno i miłość do dekoracji. Stawiamy na rozwój i wytyczanie nowych trendów. Codziennie pracujemy nad nowymi produktami, aby wyjść naprzeciw waszym potrzebom. Oferujemy produkty najwyższej jakości. Sprzedawane przez nas świece pochodzą od renomowanego polskiego producenta będącego na rynku od 2006 roku.

Dziękujemy, że jesteście z nami. Zapraszamy do zapoznania się ze stworzoną przez nas ofertą oraz do kontaktu. Z przyjemnością podpowiemy, doradzimy oraz udzielimy wszelkich odpowiedzi w razie wątpliwości.

ZOBACZ NASZE PRODUKTY

PRZEJDŹ DO SKLEPU